Anahtar Ofansif Futbol

  • Aydın Gazete
  • 13 Ekim 2016
  • 0

Yuvama döndüm diyen tecrübeli teknik adam takımla çıktığı ilk antrenman sonrası camiaya umut verdi.

Altay’ın muhteşem bir başlangıçtan sonra son haftalarda gol yollarında sıkıntı çektiğini hatırlatan Turmuş, taraftarlara ofansif futbolla göze hoş gelen ve oyun harici tabelada da üstün bir Altay seyrettireceklerini söyledi. ‘‘Altay ilk haftalardan sonra yaşadığı geçiş evresinde kayıplar yaşadı, tabir-i caizse keseden yedi. Bunlar geçici hadiseler, takımın durumu ve kadro kalitesi tartışılmaz bir gerçek.’’ diyen Turmuş, ligde denk güçlerin olduğunu ve rakiplerin de puan kaybettiğine dikkat çekti.

GENÇ YETENEKLER VE TECRÜBE BİR ARADA

Yeni yönetim ve ekibe güvenerek yapılan teklife evet dediğini söyleyen Turmuş; ‘‘Ligde birçok maçı izledim. Grupta iyi takımlar var ancak Altay gerçekten farlı bir konumda. Kısa sürede daha iyi olacağız. Manavgat maçı ile çıkışa geçeceğiz.  Başkan Özgür Ekmekçioğlu ve yönetim kurulumuzun sağladığı olanaklar camiada olumlu bir algı oluşturdu, iyi şartlarda çalışıyoruz. Yıllar önce kendisine güvendiğim ve kalitesini ispatlayan İbrahim Akın en kısa sürede hazır olacak. Önceki dönemlerde çalıştığım Murat Uluç gibi oyuncular ile yollarımızın Altay’da kesişmesi büyük artı.

Tecrübeli isimlerin yanı sıra genç transferlerin de doğru seçim olduğu düşüncesindeyim. Büyük Altay’ın büyük taraftarının da desteğiyle hedefimiz elbet şampiyonluk.’’ dedi.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar