İkimizin Yerine Hdfilmdenizi.net

  • Aydın Gazete
  • 13 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

İkimizin Yerine izle ismi baya manidar geldi bana bu ara bu şansla hiç aram yok çünkü hayatımı düzene mi soktum yoksa daha beter bir hale mi getirdim bilmiyorum eskiye göre iyiyim ama eksiğim biraz hatta baya eksiğim. Neyse filmi Özcan deniz yazıp yönetmiş yani Türk yapımı bir film bu sene piyasamızda daha çok romantik filmler gördük yani hepsi aşkı konu alıyordu ve neredeyse hepsinin içinde de dram vardı dram olunca da filmler sağlam oluyor.

 

Genellikle dramla aşkı iç içe işlemek basit aslında ama bu filmde hisleri iyi bize yansıtamazlar ise oldukça tehlikeli oluyor yapımlar tehlikeliden kastım başarısız olma ve gişede kazanç oranı düşüyor. HD Film izle Bizim piyasada romantik filmlerinin yılı dedik. Her sene bizim sektörü götüren iki film türü var aslında hepiniz bunları biliyorsunuz komedi ve aşk gün geçtikçe bunların arasına korkuda giriyor ama genel de aşk ve komedinin gölgesinde kalıyor. Kalsın da zaten değil mi korku filmlerine baktığımız da hep tek tip yapımlar görüyoruz bir düşünün aklınızdan ve farklı bir Türk yapımı korku filmi aklınıza gelecek mi? neredeyse hepsinde dine dayatılan yapımlar karşımıza çıkıyor.

 

Ben hiç farklı bir şeyi konu alan Türk yapımı bir korku filmi görmedim. İkimizin Yerine izle onun içi korku sektörünün kendisini geliştirmesi lazım. Dünya çapında piyasaya bakarsak bilim kurgu filmlerini görüyoruz bu sene diğer tarzda filmler bunların hep gölgesinde kaldı ve baya ciro yaptı bu yapımlar zaten seri filmlerinin devamları idi bekleyen milyonlarca da hayranı olunca başarı kaçınılmaz oldu. Neyse diyelim ve filmde ne olacağından biraz bahsedelim bir çift var sonra acı çekiyorlar.

 

Çok açıkladım izleyin görün derim sağlam bir yapım olacak çünkü. Hdfilmdenizi.net iyi seyirler diler.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar