Aydın Temsilcilerinin Kupada Grupları Belli Oldu

  • Aydın Gazete
  • 7 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Ziraat Türkiye Kupası Grup müsabakaları kura çekimleri sonucunda Aydın temsilcilerinden Aydınspor 1923 D Grubu’na Nazilli Belediyespor ise F Grubu’na düştü. Aydınspor 1923’ün grubunda dört büyüklerden birisi yer almazken Trabzonspor Nazilli Belediyespor’un grubunda yer aldı.
Ziraat Türkiye Kupası Grup müsabakaları kura çekimleri TFF’nin Beykoz-Riva’daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu’nda gerçekleştirildi. Aydın ekiplerinden Aydınspor 1923 ve Nazilli Belediyespor’un 4. torbadan katıldığı kurada, Aydınspor 1923, Çaykur Rizespor, Bucaspor ve Mersin İdman Yurdu’nun bulunduğu D Grubu’nda yer aldı. Nazilli Belediyespor ise dört büyüklerden birini kapmayı başarırken Trabzonspor, Gaziantepspor ve Adanaspor’un bulunduğu F Grubu’nda yer aldı.
İLK İKİ TAM ÜST TURA ÇIKACAK
Çift devreli lig usulüne göre oynanacak ve 32 takımın 4’erli olarak 8 gruba ayrıldığı ZTK Grup Müsabakaları sonucunda; gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak takımlar, Son 16 Turu’na yükselmeye hak kazanacak.
İLK MAÇLAR İÇERDE
Aydınspor 1923 ile Nazilli Belediyespor ilk grup maçları 15-16-17 Aralık tarihleri arasında taraftarı önünde oynayacak. Aydınspor 1923 ilk hafta Mersin İdman Yurdu’nu konuk ederken Nazilli Belediyespor ise Trabzonspor’u ağırlayacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar