İlk Defa Böyle Bir Nikah Kıydı

  • Aydın Gazete
  • 11 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

5 yıldan bu yana Kemal Tarım Dinlenme Evi’nde yaşayan Halil İzci ile 2 yıldan bu yana aynı yerde barınan Gülperi Hayta’nın arkadaşlığı zamanla sevgiye dönüştü.

Dinlenme evi yetkililerine evlenmek istediklerini söyleyen çift için, yöneticiler de kısa sürede çalışmaları tamamlayarak görkemli bir tören düzenlendi. Çiftin çocukları ve dinlenme evi sakinlerinin katıldığı nikahı Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu kıyarken, şahitlikleri Kemal Tarım Dinlenme Evi Vakfı Müdürü Şevket Perçin ile Dinlenme Evi Müdürü Olcay Karaca yaptı.

Mutluluk diledi

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu başkanlık dönemi boyunca ilk kez böyle farklı bir nikah kıydığını belirterek,  “Çok büyük onur ve mutluluk duydum. Bundan sonra yaşamı birlikte paylaşacaksınız. Sizler zaten hayat tecrübesini bilen insanlarsınız. Tavsiyede bulunmak bize düşmez Bize düşen size mutluluk dilemek.” diye konuştu.

Doyasıya eğlendiler

Nikah töreninin ardından zeybek gösterisi ve müzikli eğlence ile yeni evli çift başta olmak üzere dinlenme evi sakinleri ve çalışanlar doyasıya eğlendi.

   

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar