Agora Sohbetleri Başlıyor

  • Aydın Gazete
  • 7 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

Özenç Ertan Öztekin Kimdir?

Özenç Ertan Öztekin 1974 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş ilk, orta, lise ve üniversite öğrenimini de İzmir’de tamamlamıştır. 1995 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Öztekin, Yüksek Lisansı’nı ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Alanında 2002 yılında tamamlamıştır. Klinik Piskolog Özenç Ertan Öztekin, kendi ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.

7 Ekim Cuma günü Klinik Psikolog Özenç Ertan Öztekin Agora Sohbetleri’ne konuk olarak A Blok aktivite alanında saat 16:00’da “Çocuklarda Okul Psikolojisi” konusu hakkında katılımcıları bilinçlendirecek. Öztekin söyleşisinde; okul çocuğun hayatında neden önemlidir, çocukların okulda karşılaşabilecekleri güçlükler, ödev yapmak, ders çalışmak ve okul kaygısı gibi konulardan bahsederek sohbet bitiminde katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 7 Ekim Cuma günü başlayacak olan Agora Sohbetlerinin her ay farklı konu ve konuklarla devam edeceğini belirterek, aile içi iletişimden, modaya, sanattan sağlığa kadar birçok konuyu alanında uzman konuklarla Agora Sohbetleri ziyaretçileriyle buluşturacaklarını belirtti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar