Alperen Ocakları Vali Ayyıldız’ın Konuğu Oldu

  • Aydın Gazete
  • 6 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

 

İzmir Valiliği’nde gerçekleşen ziyarete Alperen Ocakları İzmir İl Başkanı Taner Kayaoğlu, Alperen Ocakları  İl Başkan Yardımcısı Burak Tekinel ve Alperen Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Furkan Dabak katıldı. 

 

Alperen Ocakları’nın kültürel çalışmaları hakkında bilgi alan İzmir Valisi Erol Ayyıldız, tarihi bir değer olan Alperen kültürü hakkındaki görüşlerini anlattı, Alperen Ocakları İzmir İl Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. 

 

Alperen Ocakları’nın her ay yayımladığı dergiyi de inceleyen İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Büyük Birlik Partisi’nin şehit kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile yaşadığı anılarını anlattı. 

 

Samimi bir atmosferde İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın konuğu olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Alperen Ocakları İzmir İl Başkanı Taner Kayaoğlu, ”15 Temmuz’daki darbe teşebbüsünü duyduğumuz ilk andan itibaren Konak Meydanı’nda duruşumuzu sergiledik. Bu duruş ‘Ordu göz bebeğimizdir. Ancak namlusunu millete çevirmiş bir tanka selam durmam’ diyen rahmetli Şehit Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun duruşudur. Alperen Ocakları olarak milletimizin yanında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar