Aydın’da Cinayet Gerginliği

  • Aydın Gazete
  • 6 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Efeler ilçe merkezinde dün gece yaşanan otel cinayetinin ardından taraflar birbirine düştü. Polis sabah saatlerinde taraflardan birinin evine gelip tehdit eden iki kişi için arama çalışması başlatırken aileler arasında gerilimin devam ettiği öğrenildi.
Aydın Efeler’de yaşayan Fatih Yavuz’un yaklaşık dört yıl önce yaptığı düğün ile evlendiği Halime Yavuz’u iki çocuğu ile birlikte barışmak için çağırdığı otel odasında katletmesinin ardından dünürler arasında gerilim başladı. Gece yarısı işlenen cinayetin ardından Köprülü Mahallesi 1614 sokak üzerindeki bir evde yaşayan taraflardan birinin evine sabah saatlerinde gelen iki kişi aileyi tehdit etti. Edinilen bilgiye göre erkek tarafı akrabası olan E. isimli bayanın evine gelen kız tarafından H.K. ve M.K. çifti aileye tehdit ederek 09 FV 366 plakalı otomobil ile ayrıldı. Bunun üzerine bölgeye polis ekipleri gönderilirken, aile de kızlarını çocukları ile birlikte kendi evlerine götürdü.
Polis ekiplerinin yaşanan cinayet nedeniyle çeşitli adreslerde güvenlik tedbiri aldığı öğrenildi.
Bilindiği gibi; Aydın’da boşanmak üzere olduğu eşi ve iki çocuğunu görüşmek için baba evinden alıp Efeler merkezdeki bir otele götüren 30 yaşındaki Fatih Yavuz, önce 20 yaşındaki eşi Halime Yavuz’u ardından 3 yaşındaki kızı Gülfer’i daha sonra da henüz bir yaşındaki oğlu Polatcan’ı feci şekilde bıçaklayarak öldürmüştü.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar