Söke Ticaret Odası’ndan AYTO’ya nezaket ziyareti

  • Aydın Gazete
  • 5 Ekim 2016
  • Yorumlar Kapalı

AYTO Başkanı Hakan Ülken’in TOBB Yönetim Kuruluğu Üyeliğinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay, “Getirildiğiniz bu görevin sadece Aydın Ticaret Odası üyelerine değil, Söke, Didim, Nazilli ve Kuşadası Ticaret Odaları ve Borsalarının üyelerine de büyük katkılar sağlayacağını, Aydın için gerçekleşen bu ilkin tüm Aydın’ın kazanımı olduğunu düşünüyorum. Bundan böyle Aydın, Ankara’dan beklentilerini Hakan Ülken Başkanımız aracılığı ile daha kolay iletmiş olacak. Gurur Aydın’ın gururdur. Yürekten kutluyoruz” dedi.

“Amaç Aydın Ekonomisini Daha İleriye Taşımak”
Söke Ticaret Odası’nın nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’de, “Söke Ticaret Odası Başkanımız Haluk Kutlay’a, değerli Meclis Başkanımız Behlül Er’e tüm Yönetim Kurulu üyelerine ve Kadın Girişimciler Kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Söke ilçemiz gerek tarımı gerekse ticaretiyle ilimizin en önemli ilçelerinden biri. Söke ovamızın tarım potansiyelini dolayısıyla ticaretini arttırma yolunda Söke Odamızın yürüttüğü projeleri memnuniyetle takip ediyoruz. Sayın Başkan rahmetli Reşat Anya Başkanımızın başlattığı her projeyi ve birçok yenisini layıkıyla gerçekleştirmeye devam ediyor. Yeni görevimle Aydındaki tüm Oda / Borsalarımızın üyelerinin taleplerini karşılamak adına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) nezdinde de hep birlikte, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Amaç Aydınlı tüccarı ve dolayısıyla Aydın ekonomisini daha ileriye taşımak” dedi.

Görüşmede 26-30 Ekim tarihlerinde Antalya Anfaş Fuar Merkezinde düzenlenecek olan YÖREX yöresel ürünler fuarında Aydın ili olarak tek çatı altında olma kararı alındı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar