Menemen’de Yapılandırma Toplantısı Yapıldı

  • Aydın Gazete
  • 30 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Yapılandırmalar Hakkında Bilgilendirme Semineri Menemen’de Gerçekleştirildi…

Bunun üzerine “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında” Bilgilendirme Semineri Menemende bulunan tüm ilçe odaları ve Menemen SGK Müdürlüğü ile birlikte Menemen Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Seminere Menemen Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Azgın, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Akbarlak ve Menemen Ticaret Odası Meclis Üyeleri, Menemen Ziraat Odası Başkanı Metin Karagöl, Menemen Esnaflar Odası Başkanı Mesut Damar, Menemen Sanatkârlar Odası Başkanı Salih Can Kahvecioğlu katılım sağladı.

Menemen Ticaret Odası adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Ali Akbarlak “Menemen İlçe SGK Müdürlüğü ve ilçemizde bulunan odalarımızla birlikte düzenlediğimiz “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Bilgilendirme Seminerine” hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere 23 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanan kanun hükmünde kararnameye istinaden birçok kurum ve kuruluşta borçların yapılandırılmasına ilişkin kanun resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Menemen Ticaret Odası da dahil olmak üzere ilçemizdeki odalarda ve kurumlarda başlayan borç yapılandırmaları hakkında yaşanan eksik ve yanlış bilgilendirmelerin giderilmesi adına gerçekleştirdiğimiz programımıza katılmanızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Menemen SGK Müdürü Mustafa Hastoprakçılar tarafından ise 6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanunun Uygulanması, kapsamı, süresi, taksitlendirilmesi ve ödeme şekillerinin detaylı şekilde anlatıldığı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından soru-cevap bölümüne geçildi..

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar