Başkan Kale; Her Personelim Kıymetlidir

  • Aydın Gazete
  • 30 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

İş kalitesinin arttırılması, personelin iş esnasında can güvenliğinin maksimum seviyeye çıkarılması, kurumsal anlamda riskleri en asgariye indirmeyi hedeflediklerini dile getiren Belediye Başkanı Gürşat Kale; “İncirliova Belediyesi olarak personellerimizin eğitimi konusuna büyük önem vermekteyiz.

Bugüne kadar, birçok branşta çalışanlarımızı bilinçlendirdik. Düzenlediğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği seminerleriyle de personellerimizin iş esnasındaki can güvenliklerini korumak ve riskleri en aza indirmeyi hedefliyoruz. Bu eğitimlerimizde “Ben biliyorum zaten” şeklinde bir inanış olmayacak. Tüm personellerimiz eğitimlere katılımları zorunludur. Çünkü her personelim benim için kıymetlidir. Bu nedenle personellerimiz iş güvenliği ve sağlığı konusunda bilinçlenmesine büyük önem vermekteyim” dedi.

“Kendiniz için dinleyin”
İncirliova Belediyesi Sinema Salonunda düzenlenen eğitimler öncesi çalışanlara yönelik bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kale; “Sizlerle zaman zaman yaptığımız toplantılarda dile getirdiğim gibi bu eğitimler öncesi bir kere daha tekrarlıyorum. Sizlerin sağlığı ve güvenliği benim için önemlidir. Alanında uzman olan arkadaşımız tarafından verilecek olan eğitimsel bilgileri kendiniz için dinleyin.

Sizler, işinizi bilinçli ve belirlenen kurallar çerçevesinde yaparsanız hem iş kalitemiz artacak hem de sağlığınız ve iş güvenliğiniz risk altında olmamış olacaktır” şeklinde konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar