Babasının İzinden Gidiyor

  • Aydın Gazete
  • 29 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Adam Olacak Çocuk MaviBahçe’de

Usta Sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço , yıllar önce babasının başlattığı ” 7’den 77’ye Adam Olacak Çocuk” programını İzmir MaviBahçe Yaşam Merkezi’nde canlı olarak gerçekleştirdi. 

ÖĞÜTLER VERDİ, EĞLENDİRDİ 

İzmir MaviBahçe Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen , miniklerin ve ailelerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Doğukan Manço çocuklara , ”’Arabada emniyet kemerini takıyor musun’ , ‘evde anne ve babana yardım ediyor musun’ , “Piknikte çöpleri ne yapıyorsun’ ‘ gibi öğretici sorular yöneltti. Yarışmaya katılan minikler, soruları birbirinden güzel yanıtlar verdi. Etkinlik süresince Manço, çocukların söylediği şarkılara eşlik etti. Sempatik şarkıcı Manço,  çocukları hem eğlendirdi hem de onlara öğütler verdi.

GURUR VERİCİ 

​​​​​​​​Program sonunda fotoğraf çektirmek isteyen küçük hayranlarını kırmayan Manço , ‘Sevgili babam Barış Manço’nun bu nesle akmış olması çok gurur verici bir şey. Onun şarkıları ve öğretilerinin Türkiye’de hala önemli bir yerde olduğunu düşünüyorum.Bu projeyi televizyonda hayata geçirmeye çalışıyoruz”dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar