Mekatronik’ten Araç Sahiplerine Uyarı

  • Aydın Gazete
  • 28 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aracım için en iyisi,  Cebim için en iyisi, Aracım Bosch Car Service kontrolünde, İçim de, cüzdanım da rahat sloganıyla Aydın’da otomobil kullanıcılarının tercih ettiği bir merkez haline gelen Mekatronik Bosch Car Service araç sahiplerini uyardı. 

Konu ile ilgili Aydın Gazete’ye konuşan Sedat Tokdemir yaklaşan kış mevsimi öncesi araçlarının kışlık bakımlarını yaptırmaları gerektiğini bildirdi. Tokdemir ayrıca;

Araçların antifriz değerlerinin ölçülmesi eksiklik var ise tamamlanması gerekir. Antifriz ile birlikte akü ve silecekler de önemli. Her otomobilin kendi kategorisine göre antifriz değeri vardır. Modeli yüksek araçlarla eski model araçların antifriz değerleri farklıdır bu sebeple antifriz değerlerini ölçülmesi gerekiyor. Diğer bir husus ise araç aküleri kışın sorun yaşatabiliyor. Kış öncesinde akülerin de değerlerinin ölçtürülmesi gerekiyor. Araçlarda önemsiz görünse de silecekler büyük bir öneme sahiptir. Görüş alanının daha net olması amacıyla sileceklerin de gerekirse değişmesi lazım” dedi.

Tokdemir otomobil sahiplerini Aydın Anemon Hotel yanında bulunan Mekatronik Bosch Car Service’ye davet etti. 

Garanti süresi dolmamış araçlara da yasal garanti kapsamında bakım hizmeti verdiklerini dile getiren Tokdemir “sıfır araç sahiplerimiz de gönül rahatlığı içinde merkezimize gelerek resmi garantileri bozulmadan bakımlarını burada Bosch Car Service güvencesinde yaptırabilirler” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar