Kaf Kaf Milli Oyuncularıyla Nikah Tazeledi

  • Aydın Gazete
  • 28 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda yapılan imza töreniyle sözleşmelerini yenileyen Karşıyaka’nın Milli gururlarından Ezgi Akyaldız, “Altyapısından çıktığım Karşıyaka ile sözleşme yenilediğim için çok mutluyum. Genç bir takımız ama hepimiz birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Biz bir aile gibiyiz. Umarım yeni sezonda elde edeceğimiz başarılarla tüm camiamızı mutlu ederiz” dedi.

Ezgi Akyıldız’la beraber Genç Milli Takım’da yer aldıktan sonra A Milli Takım’a da yükselerek başarısını perçinleyen Yasemin Özel, “Milli Takım kamp döneminin ardından kulübüme döndüğüm için mutluyum. Milli Takım’daki başarılarımın da devam etmesini istiyorum. Genç bir takım olsak ta ligde ses getirebileceğimize inanıyorum. Karşıyaka’nın hedefi her zaman yukarıları zorlamaktır. Umarım bu takımla üst lige yükselerek camiamızın başarısı için orada da ter dökme gururunu yaşarız” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Voleybol Şube Yöneticisi Rasih Mardinçelebi ise imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, “Oyuncularımız Milli Takım’da bizleri gururlandırdılar. Geçen sene de kulübümüzde A Takım’da ellerinden geleni yapmışlardı. Bu sezon ikisinin omuzlarındaki yük biraz daha fazla gözüküyor ama ikisi de bu yükün altından kalkabilecek kapasiteye ve yeteneğe sahip. İnşallah gelecekte daha da iyi yerlerde olacaklar. Ama bizim en büyük hedefimiz bu genç oyuncularımızın takımla beraber daha iyi yerlere gelmesidir” dedi.

Sözlerini taraftarlara seslenerek sürdüren Mardinçelebi, “Tüm camiamızın kızlarımızdan beklentisi yüksek. Bütün takımımız da bu beklentiyi karşılamak için çok sıkı çalışıyor. Maçların başlamasını iple çekiyoruz. Karşıyaka’nın öz evlatlarından oluşan bu takıma en büyük desteği de taraftarımızın vereceğine inanıyoruz. Kulübün altyapısından yetişen bu oyunculara hem taraftarımızın hem de camiamızın sahip çıkması lazım” diyerek tüm camiayı genç oyuncuların yanında olmaya çağırdı.

 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar