Bergamalı Sporcular Türkiye Şampiyonu Oldu

  • Aydın Gazete
  • 28 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Şampiyonada teklerde ilk üçe giren, çiftlerde ise final oynayan sporcular milli takıma alındı. Milli takım kadrosuna alınan sporcular Ekim ayında yapılacak olan 13 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonasında yarışamaya hak kazandılar.

Alınan başarıdan dolayı mutlu olduğunu belirten Bergama Belediyespor Badminton Antrenörü Hakan Avcı; “Bergama Belediyespor Badminton Sporcuları Bahar Sabancı ve Aybars Akeren, Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu oldular. Bahar Sabancı hem tek bayan hem de karışık çiftte altın madalya alırken, Aybars Akeren ise karışık çiftte altın madalya alarak şampiyonluğa imza attılar. Çok mutluyum. Çocuklarımı başarılarından dolayı kutluyorum. Ben bu başarıda bize her zaman inanan ve yanımızda olup desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Gönenç’e çok teşekkür ederim” dedi.

BAŞKAN GÖNENÇ; “KUTLUYORUM”

Bergama Belediyesi Badminton Takımı Antrenörü Hakan Avcı ve sporcularını tebrik eden Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise; “Badminton takımımızın 13 yaş altı Türkiye Şampiyonasından, Türkiye Şampiyonu çıkarması nedeniyle gurur duydum.  Çalışma ve çabaların karşılığı sonuç vermeye, madalyalarla taçlanmaya devam ediyor. Antrenörümüzü, çocuklarımızı, destek olan ailelerini ve tüm emeği geçenleri kutluyorum” dedi. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar