Bu Saatlere Kayıtsız Kalınmaz modasaat.com

  • Aydın Gazete
  • 27 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Evlenmeye karar veren çiftlerin evlilik öncesi alış veriş listelerinin en başında gelir, gelin damat saatleri. Günler süren arayış maratonunun yoruculuğunu da bu işkenceye maruz kalan herkes çok iyi bilir. Ne nerede hangi fiyata diye deli sorular kemirirken beynimizi, hepimizin işine yarayacak olan bir adres vereceğim. Bu adreste bulunan ürünlerden bir tanesi ise, o heyecanlı günlerde en azından alınacaklar listenizden bir kalemi bir çırpıda silebilecek bir ürün. Evet, kol saatlerinden bahsediyorum. Kol saati dediğimizde akla gelen ilk marka, tabi ki romanson markası oluyor. Yıllarca kolunuzda size gün içerisinde zaman konusunda yol gösterecek olan bu saatin pek çok özelliğinin olduğunu ve kalitesinin tartışılmazlığını biliyoruz. Peki, bu harika markan, romanson altın kaplama saat fiyatları ne durumda bakalım. Kalitenin öncüsü olan bu markanın fiyat aralıklarının her bütçeye uyacağını bilmemiz yeterli olacaktır. 


Adresimizde olan bir diğer marka ise, gucci bayan saattir. Bu ünlü markanın hoşunuza gidecek çok sayıda rengi ve de modeli bulunmaktadır. Sizlere bol seçenek sunarak seçim konusunda kararsızlık yaşatacak olan guccinin liste başı olan bir modelinden ve de bu modelin öne çıkan özelliklerinden bahsedeceğim. Bay saati olan bu modelin, kadran rengi mavi olup, materyali çeliktir. Kasa çapı 38mm olan bu modelin su rezistansı 50 m dir. Bu harika tasarımın cam özelliği safir olup, kordonu ve kordon rengi paslanmaz çeliktir. Tabi ki hanımlar içinde bir adet gucci seçtik. Hanımlar için modeller arasında en dikkat çeken tasarımın mekanizması, Quartz olup, materyali paslanmaz çeliktir. Safir cam olan bu tasarımın kadran rengi pembe olup, kasa çapı 27 mm dir. 

Gelelim sadece anlatmakla olmaz, somut görüntü gerekli diyenlerin cevabı olacak adresin kısa yoluna. İşte bizleri saat konusunda bilgilendirecek olan adres, http://www.modasaat.com/kategori/emporio-armani.aspx adresidir. Sözde kalmasın diyerek vermiş olduğumuz bu adres sayesinde evlilik kararı almış olan çiftler, evlerinden ve ya iş yerlerinden adım atmadan hayallerini süsleyen saatleri görmüş ve bu saatler hakkında bolca da bilgi sahibi olmuş olacaklar. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar