Kızılay’dan Başkan Kale’ye Teşekkür

  • Aydın Gazete
  • 26 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

İncirliova Belediyesi olarak toplumsal yarar teşkil edecek tüm çalışmaların destekçisi olmaya gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Kale, şahsına ve İncirliova Belediyesi’ne verilen teşekkür belgesinin kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Özetle şöyle konuştu;
“Kişisel olarak yıllardır Kızılay’ın gönüllü kan bağışçısıyım. Belediye Başkanı olduğumuz günden bu yana da Kızılay’ın ilçemizde sorunsuz ve yüksek oranda kan tedariki etmesi için kişisel ve kurumsal olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret ettik. Takdim ettiğiniz teşekkür belgesinden dolayı sizlere şükranlarımı sunuyorum. İncirliova Belediyesi olarak her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.
Aydın Kızılay Kan Bağışı Merkezi, tarafından Cumhuriyet Meydanında kurulan kan bağış çadırı ile aracını ziyaret eden İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İlçe Müftüsü Fetullah Uydaş, İlçe Emniyet Müdürü Baki Baş ile bazı kurum amirleri ile müdürler de kan bağışında bulundu.

Kan bağışlarının ardından, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’ye, İncirliova Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Gürşat Kale’ye, İlçe Müftüsü Fetullah Uydaş’a kan bağışı kampanyasına verdikleri desteklerden dolayı birer adet teşekkür belgesi takdim edildi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar