Aydın’da yetim ve öksüz çocuklar yalnız bırakılmıyor

  • Aydın Gazete
  • 22 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğünce hazırlanarak yürürlüğe konulan, 2016 Yılı ‘Yetim Ve Öksüz Çocuklarımız Yalnız Değilsiniz’ Projesi gereğince, Aydın Girne Mahallesi Elif kent Sitesi ikamet eden, 2014 yılında trafik kazasında eşini kaybeden, iki çocuğuyla yaşayan Melek Kavas’ın evine Vali Yardımcımız Abdullah Aslan ve Proje Yürütme Kurulu üyeleri tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyarette konuşan Vali Yardımcısı Aslan, her dönem farklı projeler ile yardımların devam ettiğini belirterek,”Bu yıl ‘Yetim ve öksüz çocuklar yalnız değildir’ projesi kapsamında öksüz ve yetim ailelere destek sağlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda ailere destek sağlayarak yalnız olmadıklarını göstermek istiyoruz. Çocuklarımızın sıkıntıları gidererek onlara güzel bir gelecek hazırlamak için çabalıyoruz. Projeye desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Ailelerimiz sıkıntılar karşısında destek sağlamaya hazırız. Her tür sıkıntı karşısında bizlere gelebilirler elimizden gelen desteği sağlamaya hazırız. Tekrar projede desteği ve emeği olanlara teşekkür ediyorum” dedi.
Girme Mahallesi Muhtarı Ali Ayaydın, ‘Yetim ve öksüz çocuklar yalnız değildir’ projesi kapsamında yapılan hizmet ve yardımlardan dolayı teşekkür ettiğini belirterek bu tür yardımların devam etmesini istedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar