21 Vaad Ettiler, Birini Bitiremediler

  • Aydın Gazete
  • 18 Eylül 2016
  • 0

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin bayram programı kapsamında geçtiği Aydın’da Astim Köprülü Kavşakta karşılaştığı trafik yoğunluğuyla ilgili paylaşımına dikkat çeken Mehmet Erdem, “Sayın Bakan Nihat Zeybekçi, Aydın’dan geçmek isterken herkesin olduğu gibi trafiğe takılmış ve malum paylaşımı yapmış.

Sayın Bakan’ım kusura bakmayın lütfen. Sayın Bakanım herkes sizin gibi becerikli ve başarılı değil ki. Siz Denizli Belediye Başkanı olduğunuz dönemde 8 tane köprülü kavşak yaptınız ve elektronik numaratör koyup 100 günde bitirdiniz. Bizimkiler seçim öncesi ‘Didim’den Buharkent’te kadar 21 tane köprülü kavşak yapacağız. Projeleri hazır, 2014 Nisan ayında kazmayı vuracağız’ dediler.

Ama durum ortada, bırakın 21 tane yapmayı bir tanesini bile ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Aydınlılar, Aydın’dan geçmek zorunda kalanlar 7 aydır bu çileyi çekiyorlar. Oto tamircileri ise çok memnunlar çünkü arabaların alt takımları kalmadı. Aslında yapılan bu kavşağın anlamı da yok. Çünkü 100 milyon TL’ye mal olan İzmir-Aydın Otobanı Çevreyolu bağlantısı Ekim ayı sonu gibi açılacak inşallah.

Çevreyolu açıldığında siz ve herkes Aydın’ın şehiriçi trafiğini görmeden İzmir otobanına geçeceksiniz. Sayın Bakanım, keşke Aydın’ın da sizin gibi bir belediye başkanı olsaydı” diye konuştu.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar