Kültürpark Yeni Salonuna Kavuştu

  • Aydın Gazete
  • 17 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Göreve geldiğinden bu yana yaptığı hamlelerle tesisleşmenin önünü açan KTK Başkanı Server Uyaroğlu, bedensel engelli tenisçiler için mevcut koşulları iyileştirdiklerini bildirdi.

Soyunma odaları ve banyo yenilendi

Yapılan çalışmalarla tesisin A’dan Z’ye tekerlekli tenisine uygun hale getirildiğini ifade eden Uyaroğlu, kulübün soyunma odalarından banyosuna kadar tüm kullanım alanlarında engelli sporcuların rahat edebileceği bir tesis oluşturduklarını söyledi.

Yepyeni bir spor salonu

Aynı zamanda kulübün üyesi de olan Yüksek Mimar Hüseyin Onur Dinmez’in gözetiminde yepyeni bir spor salonu inşa ettiklerini ifade eden Uyaroğlu, modern spor salonu ile üyelerin eskisinden daha büyük alanda aletli antrenman yapmasına olanak bulacağını söyledi. Yaptıkları projelerle kulüp içinde aile havasını yakalamaya çalıştıklarını dile getiren Başkan Uyaroğlu, “Tesislerimizi güzelleştirilerek daha verimli hale geldi. Böylelikle tüm üyelerimizin burada daha fazla vakit geçirmeleri amacımıza ulaşacağız. Son derece modern bir mimariye sahip olan spor salonumuz sporcularımızın ihtiyaçlarını karşılayacak. Mevcut üyelerimizin yanı sıra tenis sporuna ilgi duyan İzmirlileri kulübümüze bekliyoruz” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar