Söke Belediye Başkanı Toyran: Engelsiz Bir Dünya Diliyorum

  • Aydın Gazete
  • 3 Aralık 2015
  • Yorumlar Kapalı

Söke Kent Konseyi çatısı altında faaliyet gösteren Söke Engelliler Meclisi yürütme kurulu da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı ziyaret etti. Ziyarette Söke Kent Konseyi Başkanı Mahbube Özoğul, Kent Konseyi Genel Sekreteri Dilek Tezerdi Kanar, Engelliler Meclisi Başkanı Erdal Biliceli, Engelliler Meclisi Yürütme Kurulu ve Engelli öğrenciler bulundu.

Söke Engelliler Meclisi Başkanı Erdal Biliceli Söke’de engelli vatandaşlar için taleplerini dile getirdi. Söke’de Atatürk Mahallesi’nde Söke Belediyesi tarafından yapılan Engelsiz Park için Başkan Toyran’a teşekkür eden Biliceli; benzer Engelsiz Parkların ilçenin diğer mahallelerinde de yapılmasını istedi. Engelli vatandaşlar için kurslar düzenlenmesini, toplumla kaynaşmaları için etkinlikler düzenlenmesini de belirten Söke Engelliler Meclisi Başkanı Erdal Biliceli, Söke Belediyesi’nin bu güne kadar desteklerinin artarak sürmesini diledi.

Engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Yaklaşık 2 yıllık görev süremiz içinde ilk yaptığımız işlerden biri Engelsiz Parkı Söke’ye kazandırmak oldu. Engelsiz bir Söke, ülke ve dünya yaratmak umuduyla elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Taleplerinizi de dikkate alarak, kent Konseyimiz ile birlikte ortak çalışmalar yapabiliriz” dedi.

Başkan Toyran ziyaretine gelen engelli öğrencilere hediyeler takdim ederken, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar