Nazilli Belediyesi Yaşlıları Bayrama Hazırlıyor

  • Aydın Gazete
  • 8 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Birimi, kişisel bakımı için dışarı çıkamayan yaşlı engelli ve yatalak vatandaşların ihtiyaç duydukları, berber ve kuaförlük hizmetlerini ayaklarına götürmeye devam ediyor.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatıyla evden dışarı çıkamayan yatalak yaşlı ve hasta kişilere hizmet veren Nazilli Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri Birimi Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi kişileri bayrama hazırlamak için çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. İhtiyaç sahibi kişilerin ihtiyaç duydukları, berber ve kuaförlük hizmetlerinden yararlanan vatandaşlar ayaklarına kadar getirilen bu hizmetten çok memnun kaldıklarını belirterek bir imkânın sağlanmasından dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ettiler.

Yoğun talep gören berber ve kuaförlük hizmetlerini Nazilli Belediyesince oluşturulan ekipler tarafından rutin olarak hafta içi her gün merkezde ve tüm mahallelerde yatalak hasta ve yaşlı kişilerin bizzat evlerine gidilerek yapılıyor. Ekibin faaliyete geçtiği günden bu yana çok fazla talep gördüğünü, haftanın her günü yoğun bir şekilde gerçek ihtiyaç sahibi kişilere hizmet verildiğini ve bu hizmeti Nazilli merkez ile mahallelerinde sürdürüldüğünü belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Oluşturduğumuz bu ekibe yoğun ilgi ve talep geliyor.

Bu güne kadar sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde pek çok hizmeti vatandaşlarımıza sunduk. Sosyal Belediyecilikte önceliğimiz ihtiyaç sahibi kişilerin yanlarında olmaktır. Onlara hizmeti sunarken mutlu olmalarını sağlamaktır. Bu hizmetimizden huzurevi sakinlerimizi de yararlandırmak ve onları mutlu görmek bizi de mutlu etti” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar