Sporculardan Başkan Kale’ye Teşekkür Ziyareti

  • Aydın Gazete
  • 7 Eylül 2016
  • Yorumlar Kapalı

Ziyaret esnasında kısa bir konuşma yapan Köseoğlu Spor Kulübü Antrenör İsmail Yeşil, “Kulüp olarak temel amacımız gençlerimizin ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak olup kahvehane köşelerinde zaman kaybetmek yerine sporla buluşturmaktır. Amatör Spor Kulüplerin maddi olanakları kısıtlı olmaktadır. Bu kapsamda sizlerin bize sunduğu maddi ve manevi katkılar bizim için onurdur. Gençlerimizin katıldığı müsabakada elde ettiği bu başarıların mimarlarından biri de sizsiniz. Kulübümüz adına size şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

“Her Zaman Sporun Ve Sporcunun Yanında Olacağız”
İncirliova Belediye Başkanlığı olarak tüm amatör spor kulüpleri ile eğitim kurumlarına malzeme, araç gereç desteğinde bulunmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Başkan Kale; “Bizler de açtığımız yaz spor okullarıyla çocuklarımızı sporla buluşturuyoruz. Ayrıca, ilçemizdeki tüm amatör spor kulüplerimiz ile eğitim kurumlarımıza yönelik malzeme, araç gereç ve forma desteğinde bulunuyoruz. Bunun dışında bireysel ve takım müsabakalarına katılan sporcularımız için ulaşım, forma ve ulaşım imkanı sunmanın yanı sıra elimizdeki imkanlar doğrultusunda maddi ve manevi destekleri sağlamaya özen gösteriyoruz. Sizlerin, elde ettiği bu başarı bizleri de onurlandırmıştır.

İnanıyorum ki ilerleyen yıllarda daha büyük başarıların altına imza atacaksınız. Girmiş olduğunuz müsabakalarda elde ettiğiniz bu başarıdan dolayı hepinizi tek tek kutluyorum” şeklinde konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar