Çamköy Göleti Su Sorununu Çözecek

  • Aydın Gazete
  • 29 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Göledin bölge halkına hayırlı olmasını dileyen AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, “Hatipkışla Mahalle muhtarımızın gölet yapılması yönünde bir talebi oldu.

Bizde muhtarımızın talebi doğrultusunda çalışmalar yaptık. DSİ 21. Bölge Müdürlüğümüz tarafından başlatılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Çamköy Göledi hizmete açıldı. Çamköy Göledinin hizmete açılmasıyla birlikte bölgedeki tarım arazilerinde yaşanan su sorunu çözüme kavuşmuş oldu. Bu proje bölgeye büyük bir değer katacak. Hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti olarak milletimizin menfaatleri doğrultusunda hizmet üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Göledin yapımına destek veren AK Parti Aydın milletvekillerine teşekkür eden Karpuzlulular ise, “İlçemiz Hatipkışla Çamköy Göledi, DSİ 21.Bölge Müdürlüğümüzce yapıldı. Karpuzlu ilçemize ve Hatipkışla Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen Ak Parti Aydın Milletvekilimiz Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz ve Mustafa Savaş ile DSİ Bölge Müdürlüğü ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar