Ülkücü İşçiler Derneği İncirliova İlçe Başkanlığı’na Geriş atandı

  • Aydın Gazete
  • 20 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Ülkücü İşçiler Derneği Aydın İl Başkanı Mesut Gümüş yaptığı konuşmada, “İşçi arkadaşlarımızın sosyal yardım ve dayanışmalarını sağlamak, karşılaştıkları güçlüklerin çözümüne yardımcı olmak, meslek, bilgi ve görgü ile genel kültürlerini artırmak, her alanda gelişen teknoloji ve mevzuatı takip etmelerini sağlamak ve üyelerimizi bu hususlarda bilgilendirmemiz ülkemizin  teknolojik ve sosyal kalkınmasında yararlı elemanlar yetiştirilmesini sağlamak ilke ve amacıyla bütün var gücümüzle hiç durmadan çalışacağız” dedi. 

“AYDIN’IN BÜTÜN İLÇELERİNDE ŞUBE AÇACAĞIZ”

Aydın’ın bütün ilçelerinde şube açmak istediklerini belirten Gümüş, “Aydın ve ilçelerinde hızlı bir şekilde teşkilatlanmaktayız. Bugün teşkilatlanmamızın bir adımı olarak ta İncirliova ilçemiz şube başkanlığına İbrahim Geriş’i atadık. İbrahim Başkan’a bu yeni görevinde Rabbim Yar ve yardımcısı olsun, camiamıza bu kutlu davaya hizmet için canla başla çalışan herkes için hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Atama törenine katılan Ülkücü İşçiler Nazilli İlçe Başkanı Burhan Sarıoğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile üyeler İncirliova Şube Başkanlığı’na atanan Geriş’i tebrik ettiler. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar