Başkan Alıcık; ”Hizmet Bizim İşimiz”

  • Aydın Gazete
  • 15 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık mahallelerdeki gezi ve incelemelerine devam ediyor.

Mahalle sakinleri ve mahalle muhtarları ile görüşen Başkan Haluk Alıcık mahallelerin sıkıntı ve sorunlarını birebir yerinde tespit ederek gerekli müdahaleleri yapıyor. Mesai kavramı gözetmeksizin Nazilli Belediyesinden hizmet alan çevre mahalleler ile merkezdeki mahallelerde yapılan hizmetlerin takibini bizzat kendisi yapan Belediye Başkanı Alıcık, Sümer mahallesinde sokak, cadde ve parkları denetledi. Yaptığı denetimlerin ardından mahalle muhtarı muhtarlık hizmet binasında ziyaret ederek mahallesi hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Alıcık Mahalle sakinlerinin istek ve talepleri ile mahalle sorunlarını dile getiren Mahalle Muhtarı Erdoğan Dilbaz‘a gerekli müdahalelerin hemen yapılacağını belirtti.

Belediyenin rutin çalışmalarından olan parklardaki denetimini yapan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Her mahallenin ayrı bir önem taşıdığını belirterek,” Vatandaşlarımızın talep ve istekleri bizim için her zaman önceliklidir. Yapılan hizmetlerimizi bu istek ve taleplere göre öncelik veriyor buna göre sıralama yapıyoruz. Her mahallemiz bizim için ayrı önem taşıyor. Mahallemizde müdürlüklerimize bağlı hizmetlerimiz devam ediyor. Sümer mahallemizde yaptığım incelemelerin yanı sıra muhtarımla da görüştüm. Mahallemizde yapılması gerekenleri ve başka aksaklıklar var mı yok mu onun bilgisini aldım. Ayrıca, park alanlarındaki Başıboş Atların park alanlarına girerek yayılmalarına önlemek için park alanları çevresine tel çekerek büyükbaş hayvanların girmesine engellemiş olacağız.

Mahalle sakinlerinin isteklerine yerine getirmiş olacağız. Mahallemizde küçük çapta yol tamiratları ve park bakımları dışında çok önemli sorunlar görünmüyor. Ancak bizim için önemli olan vatandaşa hizmettir. Küçük büyük fark etmez” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar