Ayağını Kurtaran Hekimlere Teşekkür Etti

  • Aydın Gazete
  • 12 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

ADÜ Diyabetik Ayak Merkezi’nde tedavi gören ve ayağını bilek hizasından kaybetme tehlikesi yaşayan Servet Güven, tedavi sürecinde gösterilen ilgi ve nezakete teşekkür ederek, Uygulama ve Araştırma Hastanesinin Türkiye’de örnek bir sağlık merkezi olduğunu söyledi.

Şeker hastası olan Servet Güven, hastalık kaynaklı birtakım sıkıntılar dolayısıyla Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tedaviye başladıklarını, bu süre zarfında tedavisini gerçekleştiren doktor, hemşire ve destek veren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etmek istediğini söyledi. Tedavi sürecinde sol ayak başparmağını kaybettiğini ancak ayağının bilek hizasında kaybetmekten kurtulduğunu belirten Güven, “Hastanemizin verdiği hizmet gerçekten takdir edilmesi gereken bir hizmet.

Yaklaşık 2 ay boyunca Enfeksiyon, Ortopedi, Plastik Cerrahi ve Genel Cerrahi bölümlerinde tedavi gördüm. Bu hizmetten o kadar memnun kaldım ki rektörümüze de bunu belirtmek ve ona da bir teşekkür etmek istedim. Allah hepsinden razı olsun. Bu duygularımı iletmek için Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret ederek memnuniyetimi anlatmak istedim” dedi.

ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bircan ise, hastanede yatan hastaların ADÜ Ailesi için hastadan çok misafir olduğunu ifade ederek tedavisi tamamlanan Servet Güven’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastanenin gerçekleştirdiği başarılı operasyon ve tedavilerle adından söz ettirdiğini belirten Bircan, “Uygulama ve Araştırma Hastanemizi konusunda önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Gerçekleşen tedavilerdeki başarı oranı, çevre illerden benzer rahatsızlıkları yaşayan hastalar üzerinde büyük etki yarattı.

Üniversitemiz bölgede önemli bir marka olma yolunda inşallah daha büyük adımlarla yürüyecek. Bu başarıda katkı sağlayan tüm personelime teşekkür ediyorum. Buradan da Aydın halkına çağrıda bulunmak istiyorum: bu süreç herkesin başına gelebilecek bir süreç. Biz Diyabetik Ayak Merkezimizle bu konuda çok önemli çalışmalar ve tedaviler yapıyoruz. Ancak merkezimizin eksikleri var. Bu konuda Aydın halkının duyarlı davranacağına inanıyorum” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar