Mimar Sinan Spor Salonu Yenileniyor

  • Aydın Gazete
  • 10 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Mimar Sinan Spor Salonu’nun içi ve dış cephesi, tüm antrenman salonları ve sporcu eğitim merkezinin bakım onarım, boya ve tadilat işleri devam ediyor. Spor Salonu’nun altında bulunan masa tenisi antrenmanlarının yapıldığı alan da düzenlenerek, sporcuların daha iyi şartlarda antrenman yapmaları sağlanıyor. Çalışmalar kapsamında halter salonu da genişletildi ve zemini yenilendi.

ENGELLİ ASANSÖRÜ YAPILIYOR

Mimar Sinan Spor Salonu’nun alt katında bulunan salonun içerisinde yer alan oyun alanına yeni hakem alanı ve yedek sporcuların oturacağı yeni bencler yapılıyor. Ayrıca sporcuların oyun alanına giriş yapmadan soyunma odalarına giriş çıkış yapabilmeleri için tribünün her iki tarafına yeni soyunma odası girişleri yapıldı. Böylelikle sporcularının müsabaka esnasında oyun alanına girmeleri engellenmiş oldu. Aynı zamanda engelli sporcuların oyun alanına rahatça giriş çıkış yapabilmeleri için engelli asansörü de yaptırılıyor. 

YENİ BİLGİSAYAR ODASI YAPILDI 

Çalışmalar kapsamında, Mimar Sinan Spor Salonu’nda bulunan ses sisteminin ve güvenlik kameralarının yenilenmesi yapılıyor. Soyunma odaların lavaboları, salonun lavaboları, sporcu eğitim merkezinin duş ve lavaboları da yenileniyor. Ayrıca, Sporcu Eğitim Merkezi’nde yatılı kalan sporcuların eğitimine katkı sağlamak amacıyla yeni bilgisayar odası yapıldı. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar