Başkan Alıcık: Hizmetin Büyüğü Küçüğü Olmaz

  • Aydın Gazete
  • 8 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık mahallelerdeki gezi ve incelemelerine devam ediyor.

Mahalle sakinleri ve mahalle muhtarları ile görüşen Başkan Haluk Alıcık mahallelerin sıkıntı ve sorunlarını birebir yerinde tespit ederek gerekli müdahaleleri yapıyor. Mesai kavramı gözetmeksizin Nazilli Belediyesinden hizmet alan çevre mahalleler ile merkezdeki mahallelerde yapılan hizmetlerin takibini bizzat kendisi yapan Belediye Başkanı Haluk Alıcık Şirinevler mahallesinde sokak, cadde ve parkları denetledi. Yaptığı denetimlerin ardından mahalle muhtarı Yusuf Uysal’ı muhtarlık hizmet binasında ziyaret ederek mahallesi hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Alıcık Mahalle sakinlerinin istek ve talepleri ile mahalle sorunlarını dile getiren Yusuf Uysal ‘a gerekli müdahalelerin hemen yapılacağını belirtti.

Belediyenin rutin çalışmalarından olan parklardaki çim biçme çalışmalarını izleyerek denetimini yapan Haluk Alıcık; “Her mahallemiz bizim için ayrı önem taşıyor. Vatandaşlarımızın talep ve istekleri bizim için her zaman önceliklidir. Yapılan hizmetlerimizi bu istek ve taleplere göre öncelik veriyor buna göre sıralama yapıyoruz. Her mahallemizde müdürlüklerimize bağlı hizmetlerimiz devam ediyor. Şirinevler mahallemizde yaptığım incelemelerin yanı sıra muhtarımla da görüştüm. Mahallemizde yapılması gerekenleri ve başka aksaklıklar var mı yok mu onun bilgisini aldım.

Alan olarak merkezdeki en büyük mahallelerimizden biri olan Şirievler mahallesinde küçük çapta yol tamiratları ve park bakımları dışında çok önemli sorunlar görünmüyor. Ancak bizim için önemli olan vatandaşa hizmettir. Küçük büyük fark etmez” ifadelerini kullandı

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar