Nazilli Belediyespor Gol Çalışıyor

  • Aydın Gazete
  • 5 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Nazilli Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına iki günlük iznin ardından kaldığı yerden Esat Ergüler Spor Tesis’lerinde devam ediyor.

Teknik Direktör Cüneyt Biçer ve yardımcı antrenörlerin koordinesinde sabah ve akşam olmak üzere çift idmanla hazırlıklarını sürdüren siyah beyazlılar, son antrenmanlarda gol çalışmalarına önem veriyor. Şampiyonluk parolasıyla hazırlandığı yeni sezona eksiklerini kapatarak girmeyi planlayan siyah beyazlılar, Bergama Belediyespor ile oynadıkları hazırlık maçındaki hatalardan yola çıkarak bir dizi çalışmalar gerçekleştiriyor.

Özellikle Bergama maçında birçok gol pozisyonuna girip sonuca gidemeyen Naz Naz, bu sorunu da ortadan kaldırmak için antrenmanlarını gol çalışması üzerine yapıyor. Ayrıca Nazilli Belediyespor’da eksik ve sakat oyuncu bulunmazken futbolcuların hırsı ve çalışma azmi teknik heyeti oldukça memnun ediyor.

Salon çalışmalarına da önem veren siyah beyazlılar fitness salonunda gerçekleştirilen antrenmanlar ile güç ve kuvvet depolamayı da ihmal etmiyor.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar