58. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı yarın başlıyor

  • Aydın Gazete
  • 14 Kasım 2017
  • Yorumlar Kapalı

CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 58’incisi düzenlenecek Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı (AYSAF) metre karesini 60 bine çıkardı.

Bu yıl tarihinin en büyük alanında düzenlenecek fuarda, yerli ve yabancı 450’nin üzerinde firma ağırlanacak. Kendi kulvarında Avrupa’nın ikinci büyük fuarı olan AYSAF, 15-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek. Ayakkabı yan sanayi sektörüne yön veren firmaların katılımı ile organize edilecek fuarda, yeni ürün ve teknolojiler sergilenecek.

Türkiye’nin dört bir yanından toptan ve perakende ayakkabı üretimi yapan 1000’in üzerinde firmanın tedariklerini sağlayacağı fuarda görülebilecek markalardan öne çıkanlar şöyle: Ziylan, Modaş, Elit Makine, A-C Makine, Fatih Ökçe, Besa Suni Deri, Politeks Suni Deri, Flokser Tekstili, 3Gen Taban, Mader, Uyguner Deri ve Cihan Deri.

Sektörün Türkiye’deki potansiyelinin dış pazarlara tanıtıldığı fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV), Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile organize edilecek. 4 gün boyunca sürecek fuar, her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar