OKT Trailer, Dünya Devleri İle Buluşuyor

  • Aydın Gazete
  • 3 Ağustos 2016
  • Yorumlar Kapalı

Almanya’da düzenlenen bu fuarda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Aydınlı OKT Trailer firması aynı zamanda Türkiye ve Aydın’ın tanıtımını da yapmayı hedefliyor.

Benzersiz OKT özellikleri ile akaryakıt ve kimyasal lojistiğinin vazgeçilmezlerinden olan, enlemesine eksiz, yekpare levhalı gövde yapısı, en az sayıda birleşim noktası ile yüksek mukavemetli ve uzun ömürlü kullanım sağlayan, ADR sertifikalı, 5 bölmeli, 38.000 Litre Kapasiteli Alüminyum Konik Tanker Semi Treyleri yurtdışı kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.
OKT, müşterilerinin farklı beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt veren, mal kaybını önleyen, çevreyi koruyan ve güvenliği ön planda tutan inovatif tasarımları ile ürün gamını sürekli yeniliyor.

OKT teknolojilerinin yakından tanıtılacağı fuar standında, ziyaretçiler farklı ürün modellerini yakından inceleme fırsatı bulabilecekler. OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş ; “66. IAA Ticari Araçlar Fuarı’ na katılmaktan oldukça gururluyuz. Yurtdışı fuarlarda sadece OKT Trailer olarak bulunmuyor, Türk Treyler Sektörünü adına da katılım gösteriyoruz. Birlikteyken güçlü olduğumuzun farkındayız. OKT olarak katıldığımız fuarlarda, özellikle de yurtdışı fuarlarda sürekliliği öncelikli kılıyor, sektörün gelişen teknolojisini hitap ettiği kitleye daha yakından sunmak için fuarda yerimizi almaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin kalitesi bugün dünya standartlarında, bu sayede dünya üzerinde ulaştığımız 35 ülkede farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan bir Türk markasıyız. Markamızı ve ülkemizin adını yeni pazarlarda duyurmak öncelikli hedeflerimiz arasında, yeni projelerimize de bu doğrultuda yön veriyoruz.” Dedi.

Sektörde farklılık oluşturacak fikirleri üretmek için çalıştıklarını belirten Maraş “Ürün tasarımlarımızı, üretim metotlarımızı sürekli geliştiriyoruz. İş zamanının neredeyse tamamını araç üzerinde geçiren nihai kullanıcıların, daha güvenli, daha performanslı üst yapı ve treylerler ile çalışması için yenilikçi ve çözüm odaklı üretim anlayışını temel alıyoruz. Teknik ekibimiz, tasarımlarımızı ulusal/ uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlar çerçevesinde, benchmark analizleri ve müşteri empatilerinden elde edilen geri bildirimler ile şekillendiriyor. Kurumsal başarı hedeflerimizi toplumsal başarı hedeflerinden ayırmıyor, tüm paydaşlarımız için kalıcı değerler oluşturmayı görev ediniyoruz” diye konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar