Plaja Dalan Sürücü 84 Yaşında Çıktı

  • Aydın Gazete
  • 21 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Akıl almaz kazada 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de ağır şekilde yaralandı, hafif yaralı bir kişi de ayakta tedavi edildi.

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası’na bağlı Davutlar’da 84 yaşındaki Necati K. yönetimindeki 09 BR 982 plakalı bir otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Silver Sand Beach isimli plajda güneşlenen ve denize girenlerin arasına daldı. Kumsalı geçen araç denize girdikten sonra ancak durabildi. Kazada plajda güneşlenen 31 yaşındaki Melek Aksu hayatını kaybederken, yine plajda güneşlenen 64 yaşındaki Yeter Gündoğan ile plaja giren araçta bulunan ve araç sürücüsünün eşi olan 80 yaşındaki Denizer K. ağır şekilde yaralandı. Hayati tehlikesi bulunan Yeter Gündoğan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Denizer K. ise Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazada hafif şekilde yaralanan bir kişi ise ayakta tedavi edildi.

Bu arada, akıl almaz kazanın ardından aracın sürücüsü Necati K. polis tarafından gözaltına alındı. 84 yaşındaki araç sürücüsü, ilk ifadesinde kaza sırasında gaz pedalının takılı kaldığını ileri sürdü.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar