Başkan Kılınç’tan Milli İrade ve Demokrasi Mesajı

  • Aydın Gazete
  • 18 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Başkan Kılınç, Köşklü hemşerileri ve Aydın halkı ile birlikte demokrasi nöbetine katıldığını belirterek, demokrasiyi askıya almak isteyenlere karşı dik duran Vatanperver Köşk halkı için teşekkür açıklaması yayımladı.

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç mesajında, “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içerisindeki hain bir grubun yaptığı darbe girişimi, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kulak veren aziz milletimizin feraseti, kahraman güvenlik güçlerimizin dik duruşu sayesinde püskürtülmüş, hainler amaçlarına ulaşamamıştır. Demokrasiye vurulmaya çalışılan darbeyi halkımız başarıyla püskürtülmüştür, Vatanperver Köşk ve Aydın Halkı Başkomutanları Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu göstermiştir. Söz konusu vatan olduğunda her zaman tek yumruk olan Aydın halkı bugün de vatanına, milletine, bayrağına, milli iradeye sahip çıkma erdemini göstermiştir.

Darbe girişiminde bulunan hainleri lanetliyorum, bu darbe girişimi karşısında onurlu ve vakarlı bir duruş sergileyerek demokrasiden yana tavrını koyan başta ilçemiz 28 mahallemizden akın akın Aydın Kent Meydanına giden yediden yetmişe tüm Köşklü hemşerilerime, Efe Yürekli Aydınlı hemşerilerimize ve kahraman milletimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar