3 Çocuk Annesi Kadının Şüpheli Ölümü

  • Aydın Gazete
  • 13 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Hayatını kaybeden kadının ölümünü şüpheli bulan Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken Fadime Y.’nin cesedi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre, Nazilli’ye bağlı Aksu Mahallesi’nde yaşayan 3 çocuk annesi 37 yaşındaki Fadime Y. şiddetli romatizma ağrıları sebebiyle gece yarısı fenalaştı. Ağrıya dayanamaz hale gelen eşinin sancılarını dindirmek isteyen Fadime Y.’nin kocası Ünsal Y. ağrı kesici antibiyotik iğne yaptı. Bir süre sonra daha da fenalaşan genç kadının durumu kötüleşince 112 Acil Servise haber veren Ünsal Y. köye ambulans çağırıp eşini hastaneye kaldırdı. Gece saat 00.30 sıralarında eve gelen 112 sağlık ekipleri, Fadime Y.‘yi Nazilli Devlet Hastanesine kaldırdı.

Nazilli Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Fadime Y. hekimlerin ilk müdahalesinden sonra iyileşme belirtisi gösterdi. Ancak Fadime Y. sabahın erken saatlerinde bilincini kaybetti. Hastanede tüm müdahaleleri yapılan genç kadın bir süre sonra hayatını kaybedince durum Cumhuriyet Savcılığı’na bildirildi.

Genç kadının vefatı, eşini, yakınlarını ve komşularını yasa boğarken Cumhuriyet Savcılığı 3 çocuk annesi 37 yaşındaki Fadime Y.’nin ölümü ile ilgili soruşturma başlattı. Ceset otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar