Efeler Belediyesi’nden Seyyar Tuvalet Hizmeti

  • Aydın Gazete
  • 12 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Efeler Belediyesi haftanın 7 günü çeşitli bölgelerde kurulan semt pazarlarında yaşanan tuvalet sorununa el atarak seyyar tuvaletler ile pazarcıların ve vatandaşların ihtiyacını gideriyor.

Bu konuda özellikle Salı Pazarı esnafı ve vatandaşlardan yoğun talep aldıklarını belirten Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, pazaryerlerindeki en önemli gereksinimlerden biri olan tuvalet ihtiyacını çözmek için çalışma yaptıklarını söyledi.

“ESNAFIMIZIN SORUNUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK”
Efeler Belediyesi tarafından hizmete sunulan seyyar tuvaletin, pazar esnafı ve vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacağını söyleyen Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Salı Pazarımızın bulunduğu bölgede tuvalet sıkıntısı vardı. Pazara gelen esnaf ve vatandaşlar tuvalet ihtiyacını bölgedeki cami ve resmi kurumlarda gidermeye çalışırken, pazaryerlerinin hiç birinde tuvalet bulunmuyor. Halkımızın ve pazar esnafımızın talepleri doğrultusunda seyyar tuvalet sayesinde bu sorunu çözüme kavuşturduk. Bayan, erkek ayrı olan seyyar tuvalette lavabo ve klima da bulunuyor.

Son derece modern olan seyyar tuvalet ile hem bütün pazar yerlerinin bu gereksinimini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz hem de ilçemiz genelinde yapılacak festivallerde yaşanan aynı sorunu çözmüş olacağız” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar