Kızılay yetkililerinden Başkan Alıcık’a teşekkür ziyareti

  • Aydın Gazete
  • 8 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Ramazan ayı boyunca Nazilli Belediye Meydanında bulundurdukları Kan Toplama Aracı ile vatandaşların kan bağışını kabul eden Kızılay yetkilileri, Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Aydın Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Rıdvan Şenol ve Kan Bağışçısı Kazanma Uzmanı Halit Kılıçgediği Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Ramazan Ayı döneminde İftar vaktinden Sahur vaktine kadar devam eden kan alma sürecinde yaklaşık olarak beş yüz ünite kan toplayarak hedefledikleri sayıya ulaştıklarını ve kurumun en önemli faaliyetlerinden birinin kan hizmetleri olduğunu söyleyen yetkililer Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Belediye Meydanında kendilerine yer vererek katılımın artmasına vesile oldukları için teşekkür etti.
Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Kızılay ülkemizin ve vatandaşlarımızın en zor zamanlarında yanında olan bir kurumdur. Vatandaşlarımızın kan bağışına gerekli önemi vermiş olmaları Belediye Başkanı olarak beni oldukça memnun etti. Vatandaşlarımızın bundan sonrada kan bağışına gerekli önemi vereceklerine inanıyorum. Unutmayalım ki kan vermek can vermektir. Kan hayattır, onu yalnız sen verebilirsin. İyi günde kan veren, acı günde kan bulur” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar