Söke Beceriksizlere Teslim Edildi

  • Aydın Gazete
  • 2 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Söke Belediye Meclis Üyesi Ak Partili Haldun Işıklı dün yapılan meclis toplantısında Söke’lilerin hislerinin tercümanı oldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesine seslenen Işıklı “seçimlerden bugüne kadar yaklaşık 90 milyonunu aldığınız Söke’ye ne verdiniz?” dedi. 

Sürekli su kesintilerinin yaşandığını, alt yapı ile ilgili hiç bir şey yapılmadığını, yolların durumunun içler acısı olduğunu ifade eden Işıklı “Aydın  Büyükşehir Belediyesi Söke’de bu işi beceremedi. Bağarası caddesine bakıyoruz 2 aydan beri rezalet görüyoruz. Çerçioğlu beceriksiz elemanlarla  Söke’de bu işi yürütemiyor.” 

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Söke’deki işlerinin sorumluluğunu bilen ve becerikli elemanlarca yapmasını gerektiğini söyleyen Işıklı Çerçioğlu bu ekiple Söke’de bir başarıya ulaşamayacağını anlamalı” dedi.

Söke’nin gereken hizmetleri almadığını, sıkıntıların had safhada olduğunu, hemen her gün su kesintileri yaşandığını söyleyen Haldun Işıklı Söke Belediye Meclisine de çağrıda bulunarak bu konularla ilgili Aydın Büyükşehir Belediyesinden hesap sorulması gerektiğini ifade etti. 

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar