Başkan Akın, Vatandaşlarla İftarda Buluştu

  • Aydın Gazete
  • 1 Temmuz 2016
  • Yorumlar Kapalı

Germencik Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca her gün bir başka mahallede düzenlediği iftar organizasyonu Ortaklar Mahallesinde gerçekleştirilen İftar yemeğiyle son buldu. Germencikli vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılanan Akın, kurulan masaları tek tek dolaşıp vatandaşlara “hayırlı iftarlar” dileğinde bulundu. Başkan Ümmet Akın, mahalle sakinlerinin isteklerini de ilgi ile dinledi.

Vatandaşlar gerçekleştirilen hizmetten ve Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, belediyenin düzenlediği bu organizasyonla gönülleri birleştirip sıcak bir ortam oluşturduğunu söylediler.
Hastalık, yaşlılık gibi nedenlerle iftar yemeğine katılamayan vatandaşlar için mahalle muhtarları ile bağlantıya geçilerek yemekler belediye ekiplerince vatandaşların evlerine ulaştırıldı.

Germencik ve Ortaklar Mahallesi sakinleri gerçekleştirilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirirken, bu tip organizasyonların özlenen eski ramazan günlerini tekrar yaşatmak adına önemli olduğunu belirttiler.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar