Vay Kimler Gelmiş

  • Aydın Gazete
  • 27 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Didim Halk Tiyatrosu tarafından hazırlanan “Vay kimler gelmiş?” adlı 2 perdelik komedi oyunu ilk kez seyircinin beğenisine sunuldu.
Didim Halk Tiyatrosu ekibinin aylardır çalıştığı “Vay kimler gelmiş” adlı 2 perdelik oyun dün akşam saat 20:30’da Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Biletli olarak sahnelenen oyuna, Didimli vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Tiyatroyu, CHP Didim Belediye Meclis Üyesi Sinan Ceyhan, CHP Didim Gençlik Kolları Başkanı Caner Kaynak, Didim Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği(DİTAB) Başkanı Sevinç Karataş, Didimli İş adamları ve sanatsever vatandaşlar izledi.
Didimli çok sayıda işyeri ile duyarlı işadamlarının sponsor olduğu oyunu yazan Emrah Çamdereli, gösterinin yönetmenliğini de üstlendi. Oyunda; Songül Beyoğlu, Çağıl Özdemir ve Emrah Çamdereli rol aldı. Komedi oyunun ikinci perdesinde, Didim’de kültür ve sanat etkinliklerine yöneticiler tarafından önem verilmemesi de mizahi bir dille anlatıldı. İzleyiciden tam not alan oyunun sonunda, Yönetmen Emrah Çamdereli tiyatro gösterilerine destek olan İş adamlarını ve STK temsilcilerini sahneye çağırarak desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar