Temizlik Gelişmişliğin Göstergesidir

  • Aydın Gazete
  • 24 Haziran 2016
  • Yorumlar Kapalı

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yol ve kaldırım kenarlarında bahar aylarında uzayan ve henüz yeni girdiğimiz sıcak yaz ayında da kuruyarak görüntü kirliliği yaratan yabani otların biçme ve temizleme çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.Sıcak havaya rağmen yoğun bir şekilde sürdürülen çalışmalarla bir nevi bayrama hazırlık yapılıyor.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, temizliğin uygarlığın bir göstergesi olduğunu ifade ederek, “Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Nazilli’nin tam ortasından geçen ve önemli bir bağlantı yolu olan Devlet Karayolu caddesi üzerindeki orta refüj, kavşak ve kaldırmalarında ot biçme ve temizleme çalışmalarına son sürat devam ediyor. Şehrin bu kısmında yapılan çalışmalarının farklı bir önem arz ediyor. Temizlik gelişmişliğin göstergesidir. Şehrimizin tam ortasından geçen Aydın Denizli karayolu önemli bir geçiş noktasıdır. Bu yol araç trafiği en yoğun yaşanan yollarımız arasında yer almaktadır ki bu yol şirin ve güzel şehrimizin aynasıdır.

Kentimizin tamamını sizler için temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı olsun diye belediyemiz mücavir sınırlarında bulunan tüm bulvar, cadde, kaldırım ve orta refüjlerin temizliğini sürekli sağlamak üzere çalışmalarımız kesintisiz sürmektedir. Sınırlarımız içindeki bulvarlar, orta refüjler, caddeler ve kaldırımların temizlik hizmetlerini modern ve çevreci araçlarımızla temizliyoruz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar