Didim Belediyespor’da İmzalar Atılmaya Başlandı

  • Aydın Gazete
  • 18 Haziran 2016
  • Yorumlar Kapalı

Didim Belediyespor yeni sezon öncesinde transfer hareketliliği sürüyor. Didim Belediyespor yönetimi düzenlediği basın toplantısıyla iç transfer anlaşılan 3 futbolcu ile yardımcı antrenör Memet Özdemir’e imza attırdı.

Mavi beyazlı ekipte Antrenör Alparslan Başkaya ve Kaleci antrenörü olarak ta Mustafa Yağcı ile anlaşılmasının ardından teknik heyete bir isim daha eklendi. Didim Belediyespor’da altyapıda görev yapan ve yıllardır Didim Belediyespor bünyesinde değişik görevlerde bulunan Memet Özdemir yardımcı Antrenör olarak teknik heyette görev yapacak. İç transfer görüşmelerde ise yönetim 3 isimle anlaştı. Kaleci Yaşar Keleş, Defans oyuncusu Yasin Kocaman ve Orta saha oyuncusu Mustafa Fehmi Arslan ile gelecek sezon için yeniden anlaşıldı.

İmza töreninde konuşan Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş kulüp olarak Hukuk danışmanı kapsamında Av. Ahmet Sipahioğlu’nun kendilerine yardımcı olacağını belirterek “Ahmet bey bu süreçten sonra sağ olsun kulübümüzde hukuk danışması olarak görev alacak; ayrıca futbol ve basketbol branşlarında deneyimlerinden yararlanacağız. Futbolcularla aramızda imzalanacak sözleşmeyi kendisi hazırlayacak. Her iki tarafı da koruyan maddeler kendisince hazırlanacak ve futbolcunun da kafası rahat olacak” dedi.

Altıntaş geçen yıl takımda oynayan 3 futbolcu ile anlaştıklarını, kaleci antrenörü olarak ta yıllarca Didim Belediyespor’da futbol oynamış ve çeşitli kademelerde yer almış Memet Özdemir’in görev alacağını söyledi.

“ÖZÜMÜZE DÖNÜŞ YAPACAĞIZ”
Altıntaş iyi ve mütevazi bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını belirten Altıntaş, “İç transfer görüştüğümüz futbolcular var; iyi genç ve dinamik bir ekip olacağız. Altyapıdan gelecek futbolcularda olacak. Artık özümüze dönüş yapacağız” dedi.
Yardımcı Antrenör Memet Özdemir ise 2011’de Didim Belediyespor’da göreve başladığını ve çeşitli kademelerde görevler aldığını belirterek “Ben yıllarca altyapı-üstyapı ayrımı yapmadan görev yaptım. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.” dedi.

Didim Belediyespor ile yeniden anlaşan Futbolcular Yasin, Fehmi ve Yaşar ise yeniden kulüple anlaşmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek gelecek yıl takımı daha üst noktalara taşıma noktasında gayret sarf edeceklerini dile getirdiler.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar