AYDIN’DA ÇÖP EVİN TAHLİYESİNE DEVAM EDİLDİ

  • Aydın Gazete
  • 7 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

RUCHAN DURGUT – AYDIN


Efeler ilçesi, Orta Mahalle 209 Sokak numara 88 adresinde hasta oğlu Emrah O. ile birlikte yaşayan Nuran O’nun sokakta bulduğu eşyaları biriktirmesi sonucu çöplüğe dönen evinde, komşularının şikayeti üzerine tahliye işlemi başlatılmıştı.

Önceki gün 2 kamyon dolusu çöp çıkarılan evde, bu sabah saatlerinden itibaren tahliye ve temizlik çalışmalarına devam edildi. Adrese gelen Efeler Belediyesi zabıta ve temizlik ekipleri, ev sahibi Nuran O’nun direnciyle karşılaştı. Ekipler, uzun çabalara rağmen içeriye giremeyince polis ekiplerinden destek istendi. Çöpe gelen polis ekipleri, ev sahibi kadını ikna etmek için uzun süre uğraş verdi. 
uzun uğraşlar sonucu Nuran O., ikna edilince evdeki tahliye ve temizlik işlemlerine yeniden başlandı. Evin balkonundan kamyonlara doldurulan çöpler, mahalleden uzaklaştırıldı. Bir taraftan da evin boşlatılan kısımlarında temizlik çalışması yapıldı.

Çöp evdeki tahliye ve temizlik işlemlerinin tamamlanmasının ardından Efeler Belediyesi tarafından aileye yeni eşyalar temin edileceğini bildirildi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar