Seda Sarıbaş: Hedefimiz Mükemmel Teşkilat

  • Aydın Gazete
  • 11 Haziran 2016
  • Yorumlar Kapalı

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, önceki gün atması yapılan AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Seda Sarıbaş’ı düzenlediği basın toplantısıyla kamuoyuna tanıttı.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, büyük bir bayrak yarışının içerisinde olduklarını belirterek,”Büyüyen teşkilatımızda üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Yeni Türkiye sürecinde çalışmalarımızda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu noktada teşkilatımızın kadın kolları büyük bir gayret ve özveri gösterdiler. Bu gayretle bayrak yarışını daha ileriye taşıdılar. Kadın kollarımızın emeği çok büyüktür. İl teşkilatımızda yeni Kadın Kolları Başkanı Seda Sarıbaş’a bu noktada büyük görevler düşüyor. Görevini en iyi şekilde yapacağından da hiç şüphemiz yok. Yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Seda Sarıbaş da, aldığı görevin sorumluluğunu bildiğini kaydederek, ”Adaylık sürecinde beni destekleyen İl Başkanımiz ve Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Teşkilatımız için ilk olarak güçlü bir yönetim kurulu kurmak için çalışmalara başlayacağız. Ak Parti Kadın Kolları ülkemizde ve dünyada en güçlü siyasi örgütlenmesini kurmuştur. Bunun bir parçası olarak hizmet edecek olmak gurur vericidir. Hedefimiz AK Parti Aydın Kadın Kollarını ilçeler de dahil olmak üzere mükemmel bir teşkilat haline getirmektir. Başarı için yapılması gereken uyum ve çalışma kuracağımıza eminim. Ak Parti çalışma disiplini ve düzeni ile Aydın’da partimiz tüm hedeflerine ulaşacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar