Başkan Saraç Teskomb Yönetimine Seçildi

  • Aydın Gazete
  • 10 Haziran 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın ve Muğla illeri adına, esnaf ve sanatkarı Ankara’da temsil etme gibi önemli bir görev üstlenen Başkan Saraç, “İnşallah bundan sonra bölge esnafımızın Ankara’da sesi olacağız” dedi.

Merkez birliğinde kendisine görev verilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu Ancak, hedefinin dışardan güllük gülistanlık görünen Aydın ve Muğla’da esnaf ve sanatkarın yaşadığı bir çok sorunun da bilinmesi gerektiğini kaydeden Aydın-Muğla İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç, “21 Mayıs’ta Ankara’da gerçekleştirmiş olduğumuz kısa adı TESKOMB olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Genel Merkezinin Genel Kurulunda bizi Yönetim Kurulu Üyeliğine layık gördüler.

Bu elbette mutluluk verici. Gerek Aydın gerekse Muğla illerimiz tarım, sanayi ve önemli bire turizm merkezidir. Zincirleme olarak birbirini etkileyen bu faaliyet kolları turizmde yaşanan sıkıntılar nedeniyle bu yıl bir takım sıkıntılara neden olmaktır. Yaşanan sıkıntıların çözümü konusunda da mesai harcamaya gayret edeceğiz” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar