Seri Katil Kuşadası’nda mı?

  • Aydın Gazete
  • 3 Haziran 2016
  • Yorumlar Kapalı

Aydın Gazete Haber Merkezi


Son günlerde Türkiye gündemini meşgul eden seri katil olayının zanlısı Atalay Filiz ile ilgili Kuşadalı bir vatandaşın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım günün en çok konuşulan konusu oldu.

Katil zanlısını Kuşadasında kale içinde görüldüğünü iddia eden ve Kuşadalı vatandaşları duyarlı olmaya çağıran kişinin paylaşımı ses getirdi. 

Tüm Türkiye’de aranan katil zanlısının çeşitli tv programlarında İzmir’de görüldüğünün söylenmesi, Yunanistana kaçmak için Kuşadası da dahil bir çok sahil kentinden kaçacağı gibi bilgilerin ulaşması ile Kuşadası ve yakın çevresinde yaşayan vatandaşları da tedirgin etmiş durumda.

Kimi vatandaşlar zanlıya benzer birilerini görerek polise ihbarda bulunduklarını söylerken kimileri de zanlının Kirazlı yolunda otostop çektiğini iddia ettiler.

Polis özellikle günlük ev kiralama işi yapanların veya yanına ev arkadaşı arayanların dikkatli olması gerektiğini vurguluyor.

Seri Katil zanlısının yakalanması için İstanbul’da kurulan özel ekipten yapılan açıklama göre zanlının görülmesi halinde en yakın polis merkezine gidilebilir, polis imdat telefonu aranabilir ya da özel ekibin direk telefonu olan 0 212 214 40 30 nolu telefon aranabilir.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar