Efeler Belediyesi’nden 24 Saat İletişim Hamlesi

  • Aydın Gazete
  • 3 Haziran 2016
  • Yorumlar Kapalı

Efeler Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla yapmış olduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Bugüne kadar sosyal anlamda birçok projeyi hayata geçiren Efeler Belediyesi, sosyal medyada da iletişim ağını genişletmeye devam ediyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelerden maksimum düzeyde yararlanan Efeler Belediyesi, yapmış olduğu etkinlik, duyuru, haberler, öneri ve şikayetleri Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp üzerinden iletişimde bulunarak vatandaşlarla daha hızlı ve geri dönüşümlü irtibat sağlıyor.

“VATANDAŞLA 24 SAAT İLETİŞİM İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”
Konuyla ilgili bilgiler veren Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek ve yardımcı olabilmek adına ilk olarak Çözüm Masamızı oluşturduk. Burada vatandaşlarımızın 444 80 09 numaralı telefondan şikayet ve önerilerini alıyorduk. İletişim konusunda halkın daha yakından takip ettiği sosyal medya sayfalarından yapılan hizmetleri halkımızla paylaşıyoruz.

Bunların yanı sıra yeni hayata geçirdiğimiz Whatsapp uygulamasıyla da vatandaşların gözüne çarpan sorunları cep telefonu ile gerek fotoğraf gerekse bilgi notu ekleyerek anında Belediye yetkililerine gönderme imkanı sunuyoruz. Vatandaşlarımızın Belediyemize bile gelmesine gerek kalmadan sorun veya şikayeti bize ulaştırıp cevap alabilecekler. Oluşturduğumuz bu sistemle sorunlardan kaçmadığımızı gösteriyoruz. Şu anda 24 saat şikayet, dilek ve önerileri alan bir Çözüm Masamız mevcut. Şimdi de 24 saat diyalog halinde olduğumuz bir de Whatsapp uygulamamız var. Böylece vatandaşımızla 24 saat iletişim halinde olacağız” şeklinde konuştu.

WHATSAPP UYGULAMASI
Efeler Belediyesi’ne Whatsapp ‘tan ulaşmak için 0533 706 01 09 nolu telefon numarasını cep telefonunu kayıt edenler şikayet ve taleplerini iletebilecekler.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar