Minik Öğrenciler Alıcık’ı Ziyaret Etti

  • Aydın Gazete
  • 25 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Özel Yunuslar Anaokulu öğretmenler gününde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutladı.
Özel Yunuslar Anaokulu Kurucu Müdürleri Nursel Dankı ve Nurgül Apuhan Anaokulu öğrencileri ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek Alıcık’ın Öğretmenler gününü kutladılar. Belediye Başkanlığı görevine gelmeden önce öğretmen olan Haluk Alıcık’ın 24 Kasım Öğretmenler gününü okul öğrencileri ile birlikte hazırladıkları el yapımı çiçek sepeti takdim ederek kutlayan Özel Yunuslar Anaokulu öğretmen ve öğrencileri Alıcık ile sohbet ettiler.
Özel Yunuslar Anaokulu öğretmen ve öğrencilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık minik misafirleri ile sohbet ederek ikramlarda bulundu. Böyle bir günde geleceğin teminatı bu günün minik dehaları tarafından ziyaret edilmekten çok büyük onur ve gurur duyduğunu ifade eden Haluk Alıcık Özel Yunuslar Anaokulu Kurucu Müdürleri Nursel Dankı ve Nurgül Apuhan ile öğretmenlerine teşekkür ederek; “ Çocuklarımızın eğitimli yetişmesinde ve geleceği için doğru kararlar vermesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren irfan sahibi tüm Öğretmenlerimizin ve sizlerin Öğretmenler gününü kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar