Aydının Sporu Teşkilatlanıyor

  • Aydın Gazete
  • 26 Mayıs 2016
  • Yorumlar Kapalı

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu, Aydın’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Aydın İl Başkanı Volkan Kınalı, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında basın toplantısı düzenledi. Kınalı, Aydın’ın Germencik İlçe Başkanlığı’na Hakan Şendilmen’in, Köşk İlçe Başkanlığı’na Tolga Kınalı’nın, Yenipazar İlçe Başkanlığı’na ise Abdurrahman Aktaşçı’nın getirildiğini açıkladı. Kınalı, ilçe başkanlarıyla ilgili yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla yaptığımız toplantı sonucunda Gençlik ve Spor Konfederasyonu Germencik İlçe Başkanlığı’na Hakan Şendilmen‘nin getirilmesine karar verildi. Konfederasyonumuzu başarıyla Germencik ilçemizde temsil edeceğine ve topluma faydalı projeleri hayata geçireceğine inandığımız Hakan Şendilmen’a başarılar dilerim. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla yaptığımız toplantı sonucunda Gençlik ve Spor Konfederasyonu Köşk İlçe Başkanlığı’na Tolga Kınalı‘nın getirilmesine karar verildi. Konfederasyonumuzu başarıyla Köşk ilçemizde temsil edeceğine ve topluma faydalı projeleri hayata geçireceğine inandığımız Tolga Kınalı’ya başarılar dilerim.

Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla yaptığımız toplantı sonucunda Gençlik ve Spor Konfederasyonu Yenipazar İlçe Başkanlığı’na Abdurrahman Aktaşçı‘nın getirilmesine karar verildi. Konfederasyonumuzu başarıyla Yenipazar ilçemizde temsil edeceğine ve topluma faydalı projeleri hayata geçireceğine inandığımız Abdurrahman Aktaşçı’ya başarılar dilerim.”

Germencik İlçe Başkanlığı’na atanan Şendilmen, ”Gençlik ve Spor Konfederasyonu gibi önemli bir sivil toplum kuruluşunun Germencik İlçe Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Topluma fayda sağlayacak projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Toplumun her kesimine temas ederek güzel projeler yapmak istiyoruz. Germencik Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere kamu kurumlarımızla güç birliği yaparak Germencik’e sivil toplum kuruluşu olarak hizmet edeceğiz” dedi.

Köşk İlçe Başkanlığı’na atanan Tolga Kınalı, ”Gençlik ve Spor Konfederasyonu gibi önemli bir sivil toplum kuruluşunun Köşk İlçe Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Topluma fayda sağlayacak projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Toplumun her kesimine temas ederek güzel projeler yapmak istiyoruz. Köşk Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere kamu kurumlarımızla güç birliği yaparak Köşk’e sivil toplum kuruluşu olarak hizmet edeceğiz” diye konuştu.
Yenipazar İlçe Başkanlığı’na atanan Aktaşçı açıklamasında şunları kaydetti:

”Gençlik ve Spor Konfederasyonu gibi önemli bir sivil toplum kuruluşunun Yenipazar İlçe Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Topluma fayda sağlayacak projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Toplumun her kesimine temas ederek güzel projeler yapmak istiyoruz. Yenipazar Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere kamu kurumlarımızla güç birliği yaparak Yenipazar’a sivil toplum kuruluşu olarak hizmet edeceğiz.”

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar