Yan Yana Toprağa Verildiler

  • Aydın Gazete
  • 24 Kasım 2015
  • Yorumlar Kapalı

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu hayatını kaybeden 5’i aynı aileden 7 kişi, yan yana toprağa verildi.
Bozdoğan ilçesi Konaklı Mahallesi’nde meydana gelen trafik kazasında; Kızıltepe Mahallesi’nden Bozdoğan ilçe merkezinde kurulan semt pazarına gitmek üzere emekli astsubay Mehmet Ali Ülgen (62) idaresindeki 09 YC 807 plakalı otomobille yola çıkan 5’i aynı aileden 7 kişi kaza yapmıştı. 40 metrelik uçuruma yuvarlanarak hurdaya dönen araçta bulunan sürücü Mehmet Ali Ülgen, Kayhan Süngül (25), babası Talip Süngül (60), kardeşi Gülay Süngül (19), babaannesi Hedem Süngül (75) ve Hedem Süngül’ün torunu Gülcan Menemenli (8) ile komşuları Durmuş Ali Madran (65) olay yerine hayatını kaybetmişti.
Kazanın ardından Nazilli ve Bozdoğan’daki hastanelere sevk edilen cenazeler, yapılan otopsinin ardından akşam saatlerinde Kızıltepe Mahallesi’ne getirildi. Kaderleri aynı kazayla sona eren 7 kişi için Bozdoğan Belediyesi’ne ait iş makinesi tarafından yan yana mezarlar kazıldı.
MAHALLE YASA BÜRÜNDÜ
Üzüntüye boğulan Kızıltepe Mahallesi, bir kazada kaybettiği 7 can için gözyaşı döktü. Kazada ölenler için düzenlenen cenaze törenine Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, Belediye Başkanı Tümer ve Garnizon Komutanı Üsteğmen Yaşar Görmez ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazeler İlçe Müftü İsa Ada’nın ayrı ayrı kıldırdığı cenaze namazlarının ardından mahalle mezarlığında yan yana yolculuklarına uğurlandı.

Geri «
İleri »
Tren SeferleriOtobüs SeferleriRüya TabirleriYemek TarifleriSinema Telefonlar