1. Lig İçin Kollar Sıvandı

  • Aydın Gazete
  • 24 Mayıs 2016
  • 0

Spor Toto 2. Lig’de geçtiğimiz sezon Play-Off’un kapısından dönen Aydınspor 1923’ün Teknik Direktörü Tarık Daşgün Aydın’a gelerek yönetim ile yeni sezon için bir yıllık anlaşma sağladı.

2016-2017 sezonunda siyah-beyazlı takımın başında yeniden görev yapacak olan Teknik patron Daşgün, yönetim ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda siyah beyazlıların yeni hedefi PTT 1. Lig olarak belirlendi. Önümüzdeki günlerde yönetim ile tekrar bir araya gelmeyi planlayan Daşgün’ün, transfer çalışmalarına kısa sürede başlayacağı öğrenildi.

“HEDEF 1. LİG”
Aydınspor 1923 ile bir yıl daha çalışmaktan mutluluk duyacağını belirten Daşgün, “Yönetimle oturduk konuştuk ve birçok konuda hem fikir olduk. Yönetim, şehir ve taraftarlar olmak üzere herkes bu takımın bir üst lige çıkmasını bekliyor. Bu konuda bir üst lige çıkma mücadelesi verme adına yeniden anlaşma sağladık. Hedefimizi PTT 1. Lig olarak belirledik. Yeni sezon için planlama çalışmalarına önümüzdeki hafta içinde başlayacağız.

Şu an için transfer konusunda bir konuşmamız olmadı. Tekrar yapacağımız toplantıda takviyeler konusu netlik kazanacak” dedi.

Geri «
İleri »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tren Seferleri Otobüs Seferleri Rüya Tabirleri Yemek Tarifleri Sinema Telefonlar